Här är vi som jobbar på KV!

Camilla Blom

Gitarr, trummor, bas, keyboard, sång, ensemble
Hundtokig, matte till Loke och Gaia som
älskar musik!
camilla@kulturverkstan.nu

Johan "Pitz" Petersson

Gitarr, trummor, bas, keyboard, sång, ensemble
Vad vore världen utan en Pitz? Jäkligt mycket fattigare!
pitz@kulturverkstan.nu

Martin Fairbanks

Gitarr, trummor, bas, keyboard, film, foto, studio
Musiker, programmerare, datatekniker!
martin@kulturverkstan.nu

Viktoria Hansson

Rektor & Allt-i-allo
Musikälskande dansare, zumbainstruktör, teaterapa och kulturtant som älskar allt som gör livet roligt och spännande!
viktoria@kulturverkstan.nu

Calle Sjöqvist

Gitarr, piano, trummor, bas, sång, ensemble
En musiker med bred repertoar som även gillar natur och fiske!
calle@kulturverkstan.nu

Karin Johansson

Fiol, blockflöjt, nyckelharpa, mandolin
En musiklärare som gärna spelar folkmusik!
karin@kultrverkstan.nu

Tomas Hulenvik Klingberg

Quintakören, barnrytmik, musikal/show
Ledare Quintakören, kompositör, producent på Lisebergs barnteater!
tomas@kulturverkstan.nu

Kontakt

Telefon: 076-028 33 13

0477 - 103 80

Mail: info@kulturverkstan.nu

Södra Smedjegatan 22
362 30 Tingsryd

Andra sidor

Denna hemsidan använder kakor. Genom att fortsätta använda sidan godkänner du detta.  Läs mer